Lars Andresen

Leder Fysikalsk Behandlernettverk / Fysioterapeut

E-post: lars.andresen@falckhelse.no

 

Åse Liv Bjønnum

Avd. leder Bedriftshelsetjeneste, Sørlandet / Sykepleier

E-post: ase.liv.bjonnum@falckhelse.no

Mob.: 916 11 533

Øyunn Bygstad

Sekretær / Sykepleier

E-post: oyunn.bygstad@falckhelse.no

Mob.: 930 83 398

Frida Bodin

Administrasjonsmedarbeider

E-post: frida.bodin@falckhelse.no

 

Linn Dalviken

Administrasjonsmedarbeider

E-post: linn.dalviken@falckhelse.no

 

Arnhild Flydal

HMS-rådgiver

E-post: arnhild.flydal@falckhelse.no

Mob.: 928 40 031

Cecilia Folgerø

Rådgiver / Sykepleier

E-post: cecilia.folgero@falckhelse.no

 

Silje Eek Guttormsen

Leder Helseforsikring / Sykepleier

E-post: silje.guttormsen@falckhelse.no

 

Øystein Vidar Hansen

Bedriftslege

E-post: oystein.hansen@falckhelse.no

Mob.: 976 23 127

Berit Klukstad Hodne

HMS-rådgiver / Sykepleier

E-post: berit.hodne@falckhelse.no

Mob.: 971 74 838

Marius Holmesland

HMS-Rådgiver / Sykepleier

E-post: marius.holmesland@falckhelse.no

Mob.: 415 64 588

Lise Holth

HMS-rådgiver / Sykepleier

E-post: lise.holth@falckhelse.no

Mob.: 950 20 314

Therese Iversen

Fagansvarlig  / Sykepleier

E-post: therese.iversen@falckhelse.no

 

Lars Knudsen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

E-post: lars.knudsen@falckhelse.no

Tlf.: 971 86 221

Lene Kringstad

Sykepleier / Rådgiver

E-post: lene.kringstad@falckhelse.no

 

Petter Kuisma

Rådgiver / Naprapat

E-post: petter.kuisma@falckhelse.no

 

Iselin Larsen

Rådgiver / Sosionom

E-post: iselin.larsen@falckhelse.no

 

Agnete Lerdahl

Rådgiver / Naprapat

E-post: agnete.lerdahl@falckhelse.no

 

Joakim Lund

Leder Arbeidsrettet Rehabilitering / Fysioterapeut

E-post: joakim.lund@falckhelse.no

Mob.: 482 86 197

Espen Nilsen

Fysioterapeut i Arbeidsrettet Rehabilitering

E-post: espen.nilsen@falckhelse.no

Mob.: 975 19 797

Line Hannevik Olsen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

E-post: line.hannevik.olsen@falckhelse.no

Mob.: 913 76 797

Mojgan Rahman

Rådgiver / Sykepleier

E-post: mojgan.rahman@falckhelse.no

 

Åse Røynstrand

Fysioterapeut i Arbeidsrettet Rehabilitering

E-post: aase.roynstrand@falckhelse.no

Mob.: 476 64 840

Tuva Blaauw Sandell

Rådgiver / Fysioterapeut

E-post: tuva.sandell@falckhelse.no

 

Malin Stolt

Teamkoordinator Fysikalsk Avdeling

E-post: malin.stolt@falckhelse.no

 

Geirulf Stoveland

HMS-rådgiver

E-post: geirulf.stoveland@falckhelse.no

Mob.: 930 41 147

May Lene Sundby

Rådgiver / Sykepleier

E-post: may.lene.sundby@falckhelse.no

 

Elisabeth Thompson

HMS-rådgiver / Sykepleier

E-post: elisabeth.thompson@falckhelse.no

Mob.: 977 86 707

Dan-Robin Wilsgård

Rådgiver / Fysioterapeut

E-post: dan-robin.wilsgaard@falckhelse.no

 

Tonje Eileen Arnesen

Rådgiver / Naprapat

E-post: tonje.arnesen@falckhelse.no

 

Tarik Batlak

Fysioterapeut i Arbeidsrettet Rehabilitering

E-post: tarik.batlak@falckhelse.no

Mob.: 917 11 554

Birgitte Brynildsen

Avd. leder Bedriftshelsetjeneste, Oslo / Fysioterapeut

E-post: birgitte.brynildsen@falckhelse.no

Mob.: 908 85 322

Rebekka Egeland

Adm. Direktør / Psykolog

E-post: rebekka.egeland@falckhelse.no

.

André Fløystad

Fysioterapeut i Arbeidsrettet Rehabilitering

E-post: andre.floystad@falckhelse.no

Mob.: 484 00 179

Esma Gözlek Secici

Rådgiver / Sykepleier

E-post: esma.gozlek@falckhelse.no

 

Jan Ivar Gullhav

Rådgiver / Fysioterapeut

E-post: jan.ivar.gullhav@falckhelse.no

 

Mathias Gunnerød

Rådgiver / Kiropraktor

E-post: mathias.gunnerod@falckhelse.no

 

Anna Haagaa

Leder Personalbistand / Sosionom

E-post: anna.haagaa@falckhelse.no

 

Bettina Hafsmoe Rydgren

Rådgiver / Sykepleier

E-post: bettina.hafsmoe.rydgren@falckhelse.no

 

Trond Hauso

Country Head of GDPR compliance

E-post: trond.hauso@falckhelse.no

Mob.: 936 01 625

Kine Hård Af Segerstad

Rådgiver / Sosionom

E-post: kine.hafs@falckhelse.no

 

Michelle Jensen

Rådgiver / Sykepleier

E-post: michelle.jensen@falckhelse.no

  

Kirsten Jensen

Raskere Frisk / Fysioterapeut

E-post: kirsten.jensen@falckhelse.no

Mob.: 459 53 403

Stian Knudsen

Rådgiver / Sykepleier

E-post: stian.knudsen@falckhelse.no

 

Annette Langdal

HMS-Rådgiver / Fysioterapeut

E-post: annette.langdal@falckhelse.no

Mob.: 914 68 003

Ingvild Langeland

HMS-rådgiver / Yrkeshygieniker

E-post: ingvild.langeland@falckhelse.no

Mob.: 948 69 295

Ole Kristian Lauvland

Daglig leder bedriftshelsetjenesten / Sykepleier

E-post: ole.kristian.lauvland@falckhelse.no

Mob.: 958 71 659

Richard Little

Fysioterapeut i Arbeidsrettet Rehabilitering

E-post: richard.little@falckhelse.no

Mob.: 916 14 571

Marianne Mesna

Koordinator / Adm. Medarbeider

E-post: marianne.mesna@falckhelse.no

 

Jack Roger Pedersen

HMS-rådgiver / Yrkeshygieniker

E-post: jack.roger.pedersen@falckhelse.no

Mob.: 918 82 615

Marianne Hojem Rustad

Rådgiver / Fysioterapeut

E-post: marianne.hojem@falckhelse.no

 

Ann Kristin Rønning

Rådgiver / Sosionom

E-post: ann.kristin.ronning

  

Sara Skoglund

Rådgiver / Sykepleier

E-post: sara.skoglund@falckhelse.no

 

Beate Solem

Rådgiver / Sosionom

E-post: beate.solem@falckhelse.no

 

Emma Svensson-Silfver

Rådgiver / Sykepleier

E-post: emma.svensson-silfver@falckhelse.no

 

Jørgen Tanke Vedal

Rådgiver / Kiropraktor

E-post: jorgen.vedal@falckhelse.no

 

Arild Telhaug

Fysioterapeut i Arbeidsrettet Rehabilitering

E-post: arild.telhaug@falckhelse.no

Mob.: 984 69 966

Iselinn Vesleøygard

Rådgiver / Fysioterapeut

E-post: iselinn.vesleoygard@falckhelse,no