Frida

Teamleder Psykologbistand

 

 

Arnhild Flydal

HMS-rådgiver

E-post: arnhild.flydal@falck.com

Mob.: 928 40 031

Kristina H. Espegren

HMS-rådgiver / Sykepleier

E-post: kristina.h.espegren@falck.com

Mob.: 

Silje Eek Guttormsen

Leder Helseforsikring / Sykepleier

E-post: silje.guttormsen@falck.no

 

Øystein Vidar Hansen

Bedriftslege

E-post: oystein.hansen@falck.com

Mob.: 976 23 127

Lise

Rådgiver / Sykepleier

 

 

Martine

Rådgiver / Kiropraktor

 

 

Lise Holth

HMS-rådgiver / Sykepleier

E-post: lise.holth@falck.com

Mob.: 950 20 314

Therese

Teamleder Medisinsk Rådgivning / Sykepleier

 

 

Anne Kristin Knutsen

HMS-rådgiver / Sykepleier & Fysioterapeut

E-post: anne.k.knutsen@falck.com

mob.: 944 25 636

Lene 

Rådgiver / Sykepleier

 

 

Petter Kuisma

Rådgiver / Naprapat

E-post: petter.kuisma@falck.com

 

Agnete 

Rådgiver / Naprapat

Espen Nilsen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

E-post: espen.nilsen@falck.com

Mob.: 975 19 797

Line Hannevik Olsen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

E-post: line.h.olsen@falck.com

Mob.: 913 76 797

Eivind Rødland-Widerøe

HMS-rådgiver /Vernepleier

E-post: Eivind.R.Wideroe@falck.com

Mob.: 952 98 629

Tuva 

Rådgiver / Fysioterapeut

Malin

Teamleder Fysikalsk Rådgivning

 

Christian

Rådgiver / Naprapat

Hedda

Rådgiver / Fysioterapeut

Emma

Rådgiver / Sykepleier

Henriette

Rådgiver / Sosionom

Shagufta

Rådgiver / Sykepleier

 

 

Birgitte Brynildsen

Avd. leder Bedriftshelsetjeneste, Oslo / Fysioterapeut

E-post: birgitte.brynildsen@falck.no

Mob.: 908 85 322

Thea 

Rådgiver / Sosionom

 

 

Mathias 

Rådgiver / Kiropraktor

 

 

Anna Haagaa

Leder Personalbistand / Sosionom

E-post: anna.haagaa@falck.no

 

Bettina 

Rådgiver / Sykepleier

 

 

Trond Hauso

IT & Personvern

E-post: trond.hauso@falck.no

Mob.: 936 01 625

Michelle

Rådgiver / Sykepleier

 

 

Kirsten Jensen

Raskere Frisk / Fysioterapeut

E-post: kirsten.jensen@falck.com

Mob.: 459 53 403

Ingvild Langeland

HMS-rådgiver / Yrkeshygieniker

E-post: ingvild.langeland@falck.com

Mob.: 948 69 295

Ole Kristian Lauvland

Daglig leder bedriftshelsetjenesten / Sykepleier

E-post: ole.k.lauvland@falck.com

Mob.: 958 71 659

Marianne

Koordinator / Adm. Medarbeider

 

 

Åse Røynstrand

Raskere Frisk / Fysioterapeut

E-post: aase.roynstrand@falck.com

Mob.: 476 64 840

Peter Sinervo

Adm. Dir. 

 peter.sinervo@falck.no

 

Elin 

Rådgiver / Sosionom

 

 

Anke Stumper

HMS-rådgiver / Yrkeshygieniker

E-post: anke.stumper@falck.com

Mob.: 906 13 493

Tone Øystøl

HMS-rådgiver / Sykepleier

E-post: tone.oystol@falck.com

Mob.: 950 83 703

Esma

Rådgiver / Sykepleier

Anders

Rådgiver / Naprapat

June

Rådgiver / Sykepleier

Bård

Rådgiver / Osteopat